השנה יוצאים למסע

נשימה מעגלית – ריברסינג

נשימה מעגלית היא טכניקה של נשימה מודעת שמעודדת את הגוף והנפש לשחרר את החבוי והנסתר בתוכם. הגוף והנפש יוצאים לטריפ שבו צפים רגשות, פחדים, מתחים, אהבה, צחוק וכעס.
המפגש המודע עם אותם רגשות חבויים מביא לריפוי טראומות ומציף תובנות עמוקות, ללא כל שימוש בחומרים חיצוניים, ובאמצעות הפעולה הכי בסיסית – נשימה.

נגן וידאו

מפגש התנסות פתוח

חמישי 18.10 בשעה 17:00
בית אליאנס ירושלים
כרטיס מוזל: 69 ש"ח

נשימה מעגלית היא טכניקה של נשימה מודעת שמעודדת את הגוף והנפש לשחרר את החבוי והנסתר בתוכם. הגוף והנפש יוצאים לטריפ שבו צפים רגשות, פחדים, מתחים, אהבה, צחוק וכעס. המפגש המודע עם אותם רגשות חבויים מביא לריפוי טראומות ומציף תובנות עמוקות, ללא כל שימוש בחומרים חיצוניים, ובאמצעות הפעולה הכי בסיסית – נשימה.

איברי הגוף שלנו נושאים מטען נפשי של כאב, טראומה וכיווץ. בעזרת הנשימה המעגלית אנחנו מעסים את האיברים הפנימיים של הגוף, ומשחררים אותם ואת חלקי הנפש שקשורים בהם.

רובנו נושמים בדרך כלל רק נפח אוויר קטן מאוד ביחס לנפח שהריאות שלנו מסוגלות להכיל. אנחנו גם משתמשים באחוז קטן מהמוח שלנו. בנשימה המעגלית אנחנו נושמים מאות אחוזים יותר, ובהתאם – גם המוח שלנו פעיל יותר, וכך צפות תובנות עמוקות ובהירות.

במהלך המפגשים נלמד ונחווה טכניקות שונות של נשימה, ביטוי ותנועה, ניתן לחמצן להגיע למקומות מכווצים ולא מודעים בגופנו ונעצים את הנוכחות שלנו ברגע הזה.

המפגשים כוללים ליווי אישי ועיבוד.
מספר המקומות מוגבל כדי לאפשר חוויה עמוקה ואישית.

קבוצות תהליכיות

קבוצה שנתית // ארבעים מפגשים
ימי שני בשעה 17:00 החל מה29.10
5900 ש״ח


קבוצה תהליכית // עשרה מפגשים
ימי שני בשעה 20:15 החל מה29.10
1700 ש״ח

מנחה: מאיר אבינר

קבוצה תהליכית (10 מפגשים)
קבוצה תהליכית ואינטימית למעוניינים בהעמקה של התהליך. בשונה ממפגש פתוח, הקבוצה התהליכית מוגבלת במספר המשתתפים (לא יותר מ12) ומאפשרת לכל אחד מהמשתתפים לבטא את עצמו ולעבור תהליך בליווי צמוד.

קבוצה שנתית (40 מפגשים)
הזמן עושה את שלו. קבוצה אינטימית של 12 אנשים שרוצים לצאת למסע ולעגן את עבודת הנשימה בחיי היום יום. הזדמנות לקבל מענה וריפוי לטראומות ודפוסים עמוקים ולעיבוד התכנים שיעלו במגוון כלים טיפוליים – קול, מגע, תנועה, כתיבה, גיבריש, נשימה, מוזיקה ומפגש. הסדנא השנתית תאפשר התנסות במגוון רחב של טכניקות של נשימה ומצבי תודעה. ממליצים בחום :)

***
המפגשים כוללים ליווי אישי ועיבוד.
מספר המקומות מוגבל כדי לאפשר חוויה עמוקה ואישית.

בית אליאנס ירושלים

הסדנאות מתקיימות בסטודיו היפה שלנו
בית אליאנס קומה 2 חדר 9 
כי״ח 5 ירושלים (חניון שוק מחנה יהודה)