השנה יוצאים למסע

נשימה מעגלית – ריברסינג

נשימה מעגלית היא טכניקה של נשימה מודעת שמעודדת את הגוף והנפש לשחרר את החבוי והנסתר בתוכם. הגוף והנפש יוצאים לטריפ שבו צפים רגשות, פחדים, מתחים, אהבה, צחוק וכעס.
המפגש המודע עם אותם רגשות חבויים מביא לריפוי טראומות ומציף תובנות עמוקות, ללא כל שימוש בחומרים חיצוניים, ובאמצעות הפעולה הכי בסיסית – נשימה.

נגן וידאו

מפגש התנסות פתוח

שני 28.1.18 בשעה 19:30
בית מזיא ירושלים
כרטיס מוזל: 69 ש"ח
כרטיסים במקום: 110 ש״ח

נשימה מעגלית היא טכניקה של נשימה מודעת שמעודדת את הגוף והנפש לשחרר את החבוי והנסתר בתוכם. הגוף והנפש יוצאים לטריפ שבו צפים רגשות, פחדים, מתחים, אהבה, צחוק וכעס. המפגש המודע עם אותם רגשות חבויים מביא לריפוי טראומות ומציף תובנות עמוקות, ללא כל שימוש בחומרים חיצוניים, ובאמצעות הפעולה הכי בסיסית – נשימה.

איברי הגוף שלנו נושאים מטען נפשי של כאב, טראומה וכיווץ. בעזרת הנשימה המעגלית אנחנו מעסים את האיברים הפנימיים של הגוף, ומשחררים אותם ואת חלקי הנפש שקשורים בהם.

רובנו נושמים בדרך כלל רק נפח אוויר קטן מאוד ביחס לנפח שהריאות שלנו מסוגלות להכיל. בנשימה המעגלית אנחנו נושמים עשרות אחוזים יותר, ובהתאם – גם המוח שלנו פעיל וחד יותר, וכך צפות תובנות עמוקות ובהירות.

במהלך המפגשים נלמד ונחווה טכניקות שונות של נשימה, ביטוי ותנועה, ניתן לחמצן להגיע למקומות מכווצים ולא מודעים בגופנו ונעצים את הנוכחות שלנו ברגע הזה.

המפגשים כוללים ליווי אישי ועיבוד.
מספר המקומות מוגבל כדי לאפשר חוויה עמוקה ואישית.

קבוצות תהליכיות

קבוצה תהליכית // עשרה מפגשים
ימי שני בשעה 19:00 החל מה18.2
1700 ש״ח

מנחה: מאיר אבינר

קבוצה תהליכית ואינטימית למעוניינים בהעמקה של התהליך. הקבוצה התהליכית מוגבלת במספר המשתתפים ומאפשרת לכל אחד מהמשתתפים לבטא את עצמו ולעבור תהליך בליווי צמוד. הזדמנות לקבל מענה וריפוי לטראומות ודפוסים עמוקים ולעיבוד התכנים שיעלו במגוון כלים טיפוליים – קול, מגע, תנועה, כתיבה, גיבריש, נשימה, מוזיקה ומפגש. הסדנא השנתית תאפשר התנסות במגוון רחב של טכניקות של נשימה ומצבי תודעה. ממליצים בחום :)

***
המפגשים כוללים ליווי אישי ועיבוד.
מספר המקומות מוגבל כדי לאפשר חוויה עמוקה ואישית.

בית אליאנס ירושלים

הסדנאות מתקיימות בסטודיו היפה שלנו
בית אליאנס קומה 2 חדר 9 
כי״ח 5 ירושלים (חניון שוק מחנה יהודה)