סדנת הילד הפנימי

הילדה הפנימית

מידע נוסף

סדנת הילד הפנימי

האם אתם יכולים להיזכר ברגע בו התאכזבתם מהחיים, מהעולם? הרגע שבו הבנתם שככה זה וככה מגיע לכם שיתייחסו אליכם? קרוב לודאי שלא אך זוהי בדיוק הנקודה בה ילדכם הפנימי נחסם.

הילד הפנימי זה אתם לפני שנחסמתם, לפני שהתאכזבתם מהעולם. הוא נשאר עם אותן תפיסות שגורמות לכם להגיב בצורה מוקצנת לחלק מהאירועים בחייכם.

אם אנשים היו יודעים כמה מקומות פנימיים אפשר לרפא דרך הילד הפנימי הם לא היו מפסיקים לעבוד איתו. כשילדכם הפנימי בריא אתם בשמחה, אתם בזוגיות טובה ויש לכם שפע. כשהוא אינו בריא אתם מתוסכלים, כועסים על החיים ומאשימים את כולם. איזה מצב מוכר לכם ובאיזה מצב תרצו להיות?

בסדנה נשתמש במגוון כלים להכיר ולעורר את הילד הפנימי שבתוכינו. נעשה דימיון מודרך, נעבוד עם תת המודע, ננסה לפתח ראיה רוחנית, נתרגל חשיבה חיובית ומשמחת, נשחק משחקים, ננתח חלומות ונתמודד עם מה שעולה.

הילד הפנימי - מורן אברהם

עורו עורו, סרטון חדש שצילמנו בסטודיו שלנו!האם אתם יכולים להיזכר ברגע בו התאכזבתם מהחיים, מהעולם? הרגע שבו הבנתם שככה זה וככה מגיע לכם שיתייחסו אליכם? קרוב לודאי שלא אך זוהי בדיוק הנקודה בה ילדכם הפנימי נחסם.הילד הפנימי זה אתם לפני שנחסמתם, לפני שהתאכזבתם מהעולם. הוא נשאר עם אותן תפיסות שגורמות לכם להגיב בצורה מוקצנת לחלק מהאירועים בחייכם.אם אנשים היו יודעים כמה מקומות פנימיים אפשר לרפא דרך הילד הפנימי הם לא היו מפסיקים לעבוד איתו. כשילדכם הפנימי בריא אתם בשמחה, אתם בזוגיות טובה ויש לכם שפע. כשהוא אינו בריא אתם מתוסכלים, כועסים על החיים ומאשימים את כולם. איזה מצב מוכר לכם ובאיזה מצב תרצו להיות?שימו פליי, כנראה שזה הדבר הכי חשוב בחיים שלכם:

‎Posted by ‎כביש אחד‎ on‎ יום רביעי, 7 ביוני 2017

ימי ראשון 19:00-22:00

מנחה: מורן אברהם
ימי ראשון 19:00-22:00, מפגש ראשון 29.10
6 מפגשים
הסדנא מתקיימת בסטודיו של כביש אחד, בית אליאנס, כי״ח 5 ירושלים (חניון שוק מחנה יהודה) הנה מפה
מחיר: 890 ש״ח לכל הסדנא רכישה מאובטחת

נדבר בין השאר על

בסדנה נשתמש במגוון כלים להכיר ולעורר את הילד הפנימי שבתוכינו. נעשה דימיון מודרך, נעבוד עם תת המודע, ננסה לפתח ראיה רוחנית, נתרגל חשיבה חיובית ומשמחת, נשחק משחקים, ננתח חלומות ונתמודד עם מה שעולה.

פחד

ממה אני מפחד כשאני לא מביע את רצונותיי ורצונותיי

מבוגר אחראי

מי המבוגר האחראי בחיי, מי בתקשורת עם הילד הפנימי כרגע.

ביטוי

איך אני נותן לילד הפנימי ביטוי, מה קורה כאשר הילד הפנימי לא מקבל מקום.

הילד הפנימי

מיהו הילד הפנימי, נגלה מתי נחסמתי ולמה זה באמת חשוב

תיחום

נלמד איך לתחם את הכאב ולתת מקום לילד תוך שמירה על יציבות אישית

שיחה

נתרגל שיחה מונחית עם הילדים ועם הכאב שצף ועולה בשיחה

דפוסים

נבחן חוויות מהילדות ובהמשך ננתח איך הן השתרשו להיות תפיסות וקביעות בחיינו.

כעס

האם אני שונא את הילד הפנימי ו/כועס עליו

כרטיסים לסדנא

דמי השתתפות בכל התכנית (6 מפגשים): 890 ש"ח. ניתן לשלם בתשלומים.